• Autobusų nuoma

  Vairuotojų profesionalumas leis keliautojams ramiai mėgautis kelione ir jos įspūdžiais

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau

«grįžtiISUZU autobusas išbandymui

ISUZU autobusas išbandymui rieda Šalčininkiečiams
Šalčininkų autobusų parkas pasinaudojo puikia galimybe išmėginti išgirtąjį ISUZU autobusą „Novociti Life". Jau nuo pirmųjų eksloatavimo dienų gaunami teigiami atsiliepimai iš keleivių: jie džiaugiasi lengva prieiga prie autobuso – žemos grindys, plačios durys ir praėjimai, lygios grindys be laiptelių. Eksterjeras ir interjeras žavi savo modernumu ir komfortu. Taip pat giriama ir triukšmo izoliacija, galingas kondicionierius. Šiame autobuse buvo įdiegta moderni sistema, leidžianti stebėti visus autobuso duomenis ir parametrus: kuro sąnaudas, maršrutą, maksimalų greitį, tuščią eigą. Gauti rezultatai parodė, kad vidutinės kuro sąnaudos yra 17.5-18l/100km, o karštą dieną dirbant visą dieną kondicionieriui kuro sąnaudos neviršijo 19l/100km, tokias pat pastabas pateikė ir vairuotojas.
„Dėl esančios konkurencijos rinkoje, vairuotojų bei keleivių saugumo, komforto ir ekologijos yra būtina atnaujinti autobusų parkus. Tam, kad jis būtų atnaujintas efektyviai su mažomis sąnaudomis, svarbu tinkamai ir optimizuotai išsirinkti transporto priemonę tam tikram maršrutui, pavyzdžiui: didelis autobusas reiškia ir brangesnį remontą, aptarnavimo kaštus bei didesnes kuro sąnaudas", sakė E. Obločinski. „Nežinau, ar tai sutapimas, bet eksploatuojant „Novociti Life", keleivių srautas išaugo, jie grožisi, o kartais net fotografuoją jį."
Puiku, kad ISUZU organizuotu demo turu suteikia galimybę išbandyti įvairių specifikacijų autobusus, kas leidžia individualiai kiekvienam parkui atrasti jam naudingiausią ir tinkamiausią autobusą pagal jam reikiamus parametrus, autobuso specifikacijas.

 

Raskyte mus

UAB „Šalčininkų autobusų parkas"

Vilniaus g. 56 LT- 17116 Šalčininkai
Tel: +370 (380) 53848
Faks: +370 (380) 53848

info@bustur.lt

Draudžiama kopijuoti turinį be raštiško sutikimo. Visos teisės saugomos. bustur.lt © 2015