• Autobusų nuoma

  Vairuotojų profesionalumas leis keliautojams ramiai mėgautis kelione ir jos įspūdžiais

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau

«grįžtiAutobusų parko dovana keleiviams


Šiandien Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič apžiūrėjo du naujus Šalčininkų autobusų parko įsigytus autobusus, kurie po kelių dienų išvažiuos į rajono kelius.

-Autobusas yra nedidelis, tačiau jame telpa apie 40 keleivių, kaip ir dideliame autobuse, turint omenyje, kad naudoja mažai degalų, atitinka ekologinius ir saugumo reikalavimus. Šiemet sukanka 10 metų nuo pirmojo autobuso įsigijimo. Šalčininkų autobusų parkas ir Šalčininkų rajono savivaldybė mūsų įmonės vertinami kaip strateginis partneris, tai lėmė glaudus ilgalaikis bendradarbiavimas, - susitikęs su Šalčininkų rajono meru kalbėjo UAB „Saločiai ir partneriai" direktorius Ruslan Andrejev.

Naujų transporto priemonių pirkimo pardavimo sutartį UAB „Saločiai ir partneriai" direktorius Ruslan Andrejev ir UAB „Šalčininkų autobusų parkas" direktorius Edgar Obločinski pasirašė praėjusių metų gruodžio 29 d., šiandien autobusai pristatyti į Šalčininkus.

-Džiaugiuosi, kad Šalčininkų autobusų parkas ne tik siekia, bet ir turi galimybę atnaujinti transporto priemones, stengiasi žengti koja kojon su laiku, rūpinasi mūsų rajono gyventojų patogia ir saugia kelione, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.

2016 metų gamybos autobusų pristatyme dalyvavo UAB „Saločiai ir partneriai" pardavimų vadovas Vygantas Šulga, autobusų parko darbuotojai Natalja Jusevič ir Inesa Paškevič.

- Vienas iš Šalčininkų autobusų parko prioritetų – nuolatinis atsinaujinimas, saugi ir patogi kelionė, todėl stengiamės investuoti į naujus autobusus. Nauji „Isuzu" markės autobusai yra itin ekonomiški, patogūs ir patrauklūs. Šie autobusai į aplinką išmes per pusę mažesnį teršalų kiekį. Salone yra 29 sėdimos vietos ir 9 stovimos, veikia oro kondicionavimo sistema. Be to, šiuose autobusuose veiks ir belaidis nemokamas internetas, - sako direktorius Edgar Obločinski. – Džiaugiuosi, kad Šalčininkų rajono savivaldybės vadovai palaiko mūsų poziciją ir sprendimus, supranta mūsų vystymosi poreikį, motyvuoja mus judėti į priekį, - tęsia jis.

Šiuo metu Šalčininkų autobusų parke yra 56 autobusai, aštuoni iš jų „Isuzu" markės. Įmonės autobusai veža keleivius maršrutiniais reisais ne tik Šalčininkų, bet ir Vilniaus rajono keliais, važiuoja į Baltarusijos Varanavo ir Girių miestus, veža vaikų ir suaugusiųjų grupes į ekskursijas Lietuvoje ir užsienyje.

 

 www.salcininkai.lt 

 

 

 

 

Raskyte mus

UAB „Šalčininkų autobusų parkas"

Vilniaus g. 56 LT- 17116 Šalčininkai
Tel: +370 (380) 53848
Faks: +370 (380) 53848

info@bustur.lt

Draudžiama kopijuoti turinį be raštiško sutikimo. Visos teisės saugomos. bustur.lt © 2015