• Autobusų nuoma

  Vairuotojų profesionalumas leis keliautojams ramiai mėgautis kelione ir jos įspūdžiais

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau
 • Autobusų nuoma

  Plačiau

Apie Mus

UAB „Šalčininkų autobusų parkas" įregistruota 1991 m. gruodžio 31 d. Jau daugelį metų įmonė veža keleivius tarptautiniais, vietiniais bei priemiestiniais maršrutais, įvairioms kelionėms nuomoja turistinius autobusus, teikia automobilių  techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas.

Savo veiklą įmonė pradėjo su sovietinių laikų gamybos technika. Tačiau tolesnis įmonės darbas su pasenusiu transportu tapo neįmanomas. Taip atėjo laikas svarbioms permainoms. Buvo pradėta užsienio partnerių paieška. 1999 metais pasirašyta pirmoji, priemiestinio tipo autobuso markės MAN, pirkimo - pardavimo sutartis su vokiečių įmone Bus&Reisen GmbH. Įmonei prasidėjo naujas gyvavimo etapas. Įsigijome keletą turistinių klasės autobusų iš Bus&Reisen GmbH, tam kad galėtumėme pasiūlyti daugiau paslaugų savo klientams.

Šiuo metu, be keleivių vežimo įmonė verčiasi ir kita veikla:

 • teikia autobusų stoties paslaugas
 • nuomoja autobusus

 

Mūsų pagrindinis tikslas ir svarbiausias uždavinys - vežti keleivius patogiai, greitai ir saugiai. Nuolat geriname paslaugų kokybę, keliame darbuotojų kvalifikaciją, tobuliname maršrutus. Didelį dėmesį skiriame mūsų autobusų parko atnaujinimui.

Svarbiu aspektu yra tai, kad vairuotojus ir aptarnaujantį personalą jungia ilgalaikė darbo patirtis, kuri prisideda prie draugiškos atmosferos sukūrimo tarp kliento ir paslaugos teikėjo. Jus maloniai nustebins ne tik mūsų profesionalumas ir kompetentingumas, bet ir kainos.

Norėdami keleiviams užtikrinti kuo saugesnę ir patogesnę kelionę, į tolimas keliones išleidžiame tik pačius saugiausius ir patogiausius autobusus. Šiuo metu kompanija turi 65 autobusų.

Raskyte mus

UAB „Šalčininkų autobusų parkas"

Vilniaus g. 56 LT- 17116 Šalčininkai
Tel: +370 (380) 53848
Faks: +370 (380) 53848

info@bustur.lt

Draudžiama kopijuoti turinį be raštiško sutikimo. Visos teisės saugomos. bustur.lt © 2015